Facebook: Bar StarsBarmanskké kurzy, barmanský catering


Akreditovaný / Rekvalifikační barmanský kurz

Profese barman patří v dnešní době mezi prestižní zaměstnání. Za námi je doba kdy se o barmanovi mluvilo jako o takovém „pinglovi“ který Vás „pouze“ obsluhuje a nalévá. Jsme rádi, že o barmanskou profesi je čím dál tím větší zájem a na její atraktivitě neustále stoupá.

I my v BARSTARS.CZ se snažíme barovou scénu vyzvedávat a proto jsme se rozhodli zatraktivnit a vyzvednout u nás o stupínek výše náš ZÁKLADNÍ BARMANSKÝ KURZ.

BARSTARS.CZ kurzy neboli Bartending Training Centre je NOVĚ akreditováno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR s oprávněním vydávat Osvědčení o získání profesní kvalifikace Barman.

(č.j.: MŠMT –  34354/2017-1/15 na základě § 108 zákona č. 435/2004 Sb., a vyhlášky č.176/2009 Sb. a v souladu s § 108 odst. 3 zákona o zaměstnanosti a § 67 zákona č. 500/2004 Sb. )

Kurz probíhá každý měsíc dle vypsaných termínů. Je veden formou prezenčního, denního intenzivního studia a trvá týden v poměru 50% teorie a 50% praxe.

Co získáte?

Úspěšní absolventi obdrží státní Osvědčení o rekvalifikaci v akreditovaném vzdělávacím programu Barman.

Pro koho je kurz určen?

Široké veřejnosti, osobám vedeným na Úřadech práce – ČR, nezaměstnaným pro získání potřebné kvalifikace s následným uplatněním a získáním zaměstnání v novém oboru, zájemcům o podnikání s cílem mít vlastní podnik, zaměstnancům v gastro oborech jako rozšiřující kvalifikace.

Mezi základní vstupní předpoklady pro přijetí fyzické osoby ke vzdělávání patří:

  • střední vzdělání
  • zdravotní způsobilost. Platný zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

Jsme profesionálové ve svých oborech se srdcem barmana s bohatými zkušenostmi.

BARMANSKÝ KURZ ZDARMA !!!!

Barmanský kurz můžete absolvovat u nás i zcela zdarma, neboť je v plné výši hrazený Úřadem práce – ČR, po splnění požadavků. Rádi Vás seznámíme s postupem a zašleme potřebné podklady pro vyřízení žádosti.

Stačí, když nám na náš email info@barstars.cz zašlete požadavek, své celé jméno, telefonní kontakt a termín kurzu. Následně Vás budeme kontaktovat a pomůžeme Vám s vyřízením žádosti.

 

akreditovany-rekvalifikacni-barmansky-kurz