Facebook: Bar StarsBarmanskké kurzy, barmanský catering

Třetí ročník soutěže Angelʼs Flair Cup

V pořadí již třetí ročník flair bartendingové soutěže určené pro profesionální barmany pořádá cocktail & music bar Nebe ve spolupráci s irskou whiskey Jameson. Jde o jedinou klubovou soutěž v Čechách, jejímž cílem je dát v dnešním nelehkém konkurenčním prostředí šanci novým talentům.

Soutěž Angelʼs Flair Cup odstartovala již 10. března v Nebi v Křemencově ulici, kde se utkali ti nejlepší barmani, z nichž šest s největším počtem bodů postoupilo do finále. Druhé kvalifikační kolo proběhne o 14 dní později, tedy 24. března. I v něm postoupí šest soutěžících.

Velkolepé finále se bude konat 7. dubna v největším nebeském baru na Václavském náměstí. Celkem dvanáct finalistů se zde utká o finanční odměnu více než 20 000 Kč a další věcné ceny. Soutěžící bude hodnotit porota složená z profesionálních barmanů. Připraven je samozřejmě i doprovodný program včetně akčních drinků a obsluhy.

Více se dočtete na stránkách soutěže.

Třetí ročník soutěže Angelʼs Flair CupTřetí ročník soutěže Angelʼs Flair CupTřetí ročník soutěže Angelʼs Flair CupTřetí ročník soutěže Angelʼs Flair CupTřetí ročník soutěže Angelʼs Flair Cup