Facebook: Bar StarsBarmanskké kurzy, barmanský catering


Havana Club Flair Bartending kurz II. – 7denní

Barmanský kurz Havana Club Flair Bartending kurz II. – 7denní je zaměřen čistě na exhibition flair bartending. Jedná se o III. stupeň vzdělávacího programu Bartending Training Centre.

Barmanský kurz – tréninkový program, pro barmany, kteří mají zájem naučit se technice Working Flair & Exhibition Flair. Celý kurz je veden velice individuálním přístupem k posluchači, proto je vyšší cena a omezený počet posluchačů.

Během kurzu, budou posluchači mít možnost sledovat světové barmanské soutěže, kde budou mít možnost seznámit se s různými technikami práce. Sami posluchači poté budou natáčení při své práci aby se mohli lépe zdokonalovat. Finální video (pořízené při závěrečné zkoušce) získá každý posluchač.

Celý kurz – trénink je pod vedením profesionálních barmanů, kteří budou celou dobu k dispozici a budou během kurzu trénovat s posluchači. Každý posluchač tedy bude mít možnost využít rad a pomoci lektorů.

Kurz probíhá v Praze v barmanském školícím centru.

Časový harmonogram je rozdělen do tří týdnů následovně:

  • 1. a 2. Týden, dva výukové dny (např. PO a ÚT)
  • 3. týden, tři výukové dny (např. PO, ÚT a ST)

Každý tréninkový den trvá od 9.00 hodin do 17.00 hodin, s přestávkami.

Počet účastníků je omezen na 10 osob, minimální počet účastníků je 5 osob.

Každý posluchač kurzu získá: 2x Flair Training Bottle, 2x Shaker Tin, 2x Triko pro trénink a základní inventář barmana (strainer, drtítko, míchací lžíci, nalévátka)

Cena kurzu 7 000 Kč

Cena kurzu nezahrnuje ubytování a stravu. Při zájmu je možné zajistit levné a kvalitní ubytování nedaleko školícího centra včetně stravy.

havana-club-flair-bartending-kurz-ii-7denni