Facebook: Bar StarsBarmanskké kurzy, barmanský catering


Barmanské kurzy

Barmanská agentura Stars Of The Bars byla založena v roce 2002 předními barmany České republiky. Specializujeme se na realizaci barmanského servisu a na pořádání barmanských kurzů a gastronomických školení.

V roce 2004 jsme představili projekt Bartender Training Centre Czech Republic, který se zaměřuje výhradně na vzdělávání v gastronomii formou barmanských kurzů, produktových školení, poradenství v gastronomii nebo návrhem designu barů a prostor.

Výuka kurzů probíhá pod vedením týmu profesionálních barmanů, kteří se zaměřují na vzdělávání v gastronomii a mají za sebou dlouholetou praxi a mnoho různých školení. Lektoři jsou zároveň i účastníci mnoha barmanských soutěží, jak světové tak i domácí scény. Zde obsazovali přední příčky, za zmínku stojí trojnásobný mistr české republiky, nebo více násobný juniorský šampion ve Flair bartending a mnoho dalších.

Celý projekt vznikl za podpory společnosti Brown-Forman Czech & Slovak Republic. Společnost Brown-Forman distribuuje na český trh prémiové produkty jako Jack Daniel´s Tennessee whiskey, Finlandia vodka, Bacardi rum nebo El Jimador 100% agave tequila a mnoho dalších.

S těmito produkty výhradně pracujeme na našich barmanských kurzech nebo školení.

Barmanské Kurzy Bartending Training Centre:

Základní nabídka se vztahuje:

Účelem každého výše nabízeného kurzu a vzdělávacího programu je, aby posluchač obdržel co nejvíce informací a podkladů pro další své seberealizování se v oboru gastronomie. Snažíme se o dodržení další spolupráce s absolventy kurzů.

Každý posluchač obdrží po úspěšně složených testech certifikát v českém a anglickém jazyce.

Možnost získání certifikátu „ies“ – international education society, tento certifikát je zpoplatněn.

barmanske-kurzy