Facebook: Bar Stars Instagram: Bar Stars Email: Bar Stars Barmanskké kurzy, barmanský catering


Barový catering

Snažíme se o maximální zážitek z každého cocktailu, který Vám naši barmani servírují.

My v BARSTARS.CZ věříme, že kvalita použitých surovin a dodržení receptury jsou klíčem k vynikajícímu cocktailu. Proto si pečlivě vybíráme použité suroviny. Jako základní destiláty si volíme produkty společnosti Jan Becher Pernod Ricard.

Další produkty jako likéry, sirupy nebo ovocné šťávy si vybíráme dle kvality. Celý cocktail doplníme čerstvým ovocem jako ozdobou.
Mezi klíčové destiláty, které se promítnou v námi servírovaném cocktailu v rámci bar cateringu patří:
Chivas Regal whisky, Ballantine´s whisky, Jameson whiskey, Absolut vodka, Havana Club, Beefeater gin nebo Olmeca Altos Plata 100% agave tequila a mnoho dalších.

Cocktail menu sestavíme podle Vašeho přání a představ. Rádi Vám také doporučíme ty cocktaily, které jsou momentálně v oblibě a takové, které se hodí pro danou událost. Dnes již klasické cocktaily jako jsou Mojito, Sex on the Beach, Cuba Libre, Tequila Sunrise, Pina Colada, High Society a mnoho dalších, rádi doplníme o sezónní cocktaily nebo jiné speciální drinky.

Nabízíme Vám zviditelnění Vaší společnosti a to následující cestou:

  • dosazení loga společnosti, obchodního jména nebo logo produktu na Cocktail menu
  • umístnění loga společnosti, obchodního jména nebo loga produktu na banner baru
  • grafické zpracování Cocktail menu podle barev Vaší společnosti
  • barevné sladění cocktailů podle barev společnosti
  • úpravu jména cocktailů podle produktu, kterým firma disponuje

Naše nabídka se neomezuje pouze na výše uvedené formy propagace. Rádi vyjdeme vstříc vašim individuálním potřebám a návrhům. V případě návaznosti pořádaných akcí, může zůstat náš barový catering identický nebo servis naprosto změníme (formou servisu, cocktail menu apod.).

Exklusivní řady cocktailů:

Pokud si budete přát, rádi Vám nabídneme menu sestavené z exkluzivní řady cocktailů. Tyto cocktaily jsou připravovány především z čerstvého ovoce nebo ovocného pyré. Destiláty jsou vybírány z řady Ultra Premium, mezi které patří především Absolut Elyx, Havana Club 7 let, Plymouth Gin, Chivas Regal, The Glenlivet nebo Martel Cognac a další.

Absolut

www.pernod-ricard.cz/brand/absolut

Vodka Absolut byla v současné podobě představena v roce 1979, její původ ale sahá až do roku 1879. Nyní je druhou nejprodávanější značkou mezi prémiovými vodkami v celosvětovém meřítku a celkově čtvrtou největší značkou mezi prémiovými destiláty.

Vyrábí se z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace. Tato metoda byla představena v 19. století králem vodek panem Larsem Olssonem Smithem.

Vodka Absolut je tak destilována více než stokrát. Tím je zajištěna její dokonalá průzračnost. Díky té získala své jméno – Absolut pure vodka – absolutně průzračná vodka.

Kromě čisté vodky Absolut si můžete vychutnat i další varianty vyrobené mísením vodky Absolut s přírodními příchutěmi bez přidaného cukru. V současné době najdeme v nabídce celkem 9 příchutí: mango, černý rybíz, mandarinku, citron, chilli, grep, hrušku, vanilku a malinu.

Portfolio vodky Absolut doplňuje varianta Absolut 100 v černé lahvi. Ta má jako jediná 50 % alkoholu, zatímco ostatní mají 40 %.

Havana Club Anejo 3 Anos

www.pernod-ricard.cz/brand/havana-club

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění „anejamiento“ : umění destilace, zrání a směšování prémiových rumů. Jméno Havana Club zachycuje kubánské dědictví výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Značka Havana Club je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.

Havana Club Anejo 3 Anos je 3letý kubánský rum. Jeho lehká chuť je výsledkem umění Maestros Roneros a teplého kubánského klimatu. To přispívá k jeho jedinečné vůni a činí z něj ideální složku pro míchané drinky. Prémiové koktejly jako jsou Mojito, Cuba Libre nebo Daiquiri se bez něj jednoduše neobejdou.

Beefeater

www.pernod-ricard.cz/brand/beefeater

Beefeater je jedinečný destilát, který se vyrábí přímo v Londýně pomocí tradičních, 200 let starých postupů. Destilace probíhá v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

Jedná se o čistě přírodní produkt bez obsahu cukru a dochucovacích esencí. V jeho chuti můžete ucítit jalovec, jemné tóny citrusů, kořeněný koriandr a zemitou anděliku. Představuje výborný základ pro různé koktejly.

Ballantine’s Finest

www.pernod-ricard.cz/brand/ballantines

Skotská whisky Ballantine’s patří mezi nejprodávanější whisky v Evropě. V každé lahvi se snoubí čtyřicet různých vyzrálých whisky ze všech koutů Skotské vysočiny. Ty jsou citlivě sladěny do nezaměnitelné, komplexní, bohaté a jemné chuti. Chuť této whisky je lehce nasládlá, dýmová a velmi lahodná, vynikne proto nejlépe čistá. Konzumovat ji lze s ledem nebo bez či jako součást long drinku, například s colou.

Ballantine‘s Finest je propracovanou, rafinovanou a elegantní směsí pečlivě vybraných whisky, které všechny zrají po dobu nejméně tří let. Vyznačuje se jemným aroma vřesového medu s nádechem koření a světle zlatou barvou. Její lahodná, dýmová, lehce nasládlá chuť vyhovující modernímu stylu nejlépe vynikne čistá. Oblíbená je i s ledem anebo jako long drink například s kolou. Obsah alkoholu 40 %.

Kompletní portfolio Jan Becher – Pernod Ricard s kterým spolupracujeme naleznete zde:

www.pernod-ricard.cz/portfolio

Facebook: Bar Stars Instagram: Bar Stars Email: Bar Stars