Facebook: Bar Stars Instagram: Bar Stars Email: Bar Stars Barmanskké kurzy, barmanský catering


Mobilní bary

Nabízíme Vám zajištění barmanského servisu podle Vašich představ. Mobilní bary, které pomohou dodat Vašemu večírku, oslavě nebo jiné gastronomické události na profesionálním vzhledu.

Mobilní bar je vždy součástí našeho servisu. Nabízíme Vám i možnost zapůjčení baru na Vaši soukromou párty.

Náš tým barmanů je složen z profesionálů, kteří jsou schopni doporučit a připravit různé cocktaily.

Cena práce barmana pro Váš večírek je od 4 000 Kč (cena je konečná)

Výhodná cena je při opakované spolupráci nebo při větších objednávkách cocktailů. Vždy si Vám dovolíme doporučit vhodný počet barmanů pro zajištění plynulého servisu, aby náš host nemusel dlouho čekat na svůj cocktail.

Mobilní bar je vždy s objednávkou servisu zdarma. V případě, že máte zájem o zapůjčení mobilního baru pro Váš večírek, bez další naší účasti, prosím o zkontaktování uvedeného emailu pro další dohodu.

Díky klíčové spolupráci Vám jsme schopni nabídnout i další služby:

  • Zajištění cateringových služeb pro Vaše gastronomické akce všech velikostí. Díky spolupráci se společností Catering Best by Inter Continental Praha, Vám můžeme zaručit nejvyšší kvalitu nabízených jídel všech kuchyní.
  • Zajištění audio / video aparatury pro Váš večírek. Možnosti profesionálních fotografů nebo pořízení video záznamu z Vaší akce.
  • Našim partnerem je společnost Contech, zajišťující vybavení a služby v nejvyšší kvalitě. www.contech.cz
  • Zajištění doprovodného programu, moderátoři zvučných jmen, DJ´s, hostesky nebo zapůjčení různých kostýmů a masek. Spolupracujeme se společností www.chciparty.cz
Facebook: Bar Stars Instagram: Bar Stars Email: Bar Stars