Facebook: Bar StarsBarmanskké kurzy, barmanský catering


Barový catering

Snažíme se o maximální zážitek z každého cocktailu, který Vám naši barmani servírují.

My v Stars of the Bars věříme, že kvalita použitých surovin a dodržení receptury jsou klíčem k vynikajícímu cocktailu. Proto si pečlivě vybíráme použité suroviny. Jako základní destiláty si volíme produkty společnosti Brown – Forman Czech & Slovak Republic.

Další produkty jako likéry, sirupy nebo ovocné šťávy si vybíráme dle kvality. Celý cocktail doplníme čerstvým ovocem jako ozdobou.

Cena cocktailu je 60,- Kč (konečná cena)

Mezi klíčové destiláty, které se promítnou v námi servírovaném cocktailu v rámci bar cateringu patří:

Finlandia Vodka, Bacardi Rum, Jack Daniel´s Tennessee Whiskey, El Jimador 100% agave Tequila, Bombay Sapphire Gin nebo Grant´s Scotch whisky a další.

Cocktail menu sestavíme podle Vašeho přání a představ. Rádi Vám také doporučíme ty cocktaily, které jsou momentálně v oblibě a takové, které se hodí pro danou událost. Dnes již klasické cocktaily jako jsou Mojito, Sex on the Beach, Cuba Libre, Tequila Sunrise, Pina Colada, High Society a mnoho dalších, rádi doplníme o sezónní cocktaily nebo jiné speciální drinky.

Nabízíme Vám zviditelnění Vaší společnosti a to následující cestou:

  • dosazení loga společnosti, obchodního jména nebo logo produktu na Cocktail menu
  • umístnění loga společnosti, obchodního jména nebo loga produktu na banner baru
  • grafické zpracování Cocktail menu podle barev Vaší společnosti
  • barevné sladění cocktailů podle barev společnosti
  • úpravu jména cocktailů podle produktu, kterým firma disponuje

Naše nabídka se neomezuje pouze na výše uvedené formy propagace. Rádi vyjdeme vstříc vašim individuálním potřebám a návrhům. V případě návaznosti pořádaných akcí, může zůstat náš barový catering identický nebo servis naprosto změníme (formou servisu, cocktail menu apod.).

Exklusivní řady cocktailů:

Pokud si budete přát, rádi Vám nabídneme menu sestavené z exklusivní řady cocktailů. Tyto cocktaily jsou připravovány především z čerstvého ovoce nebo ovocného pyré. Destiláty jsou vybírány z řady Ulatra Premium, mezi které patří především Grey Goose Vodka, Bacardi 8 let, Glenfiddich 15 let nebo Otard Cognac XO a další.

Pro vysokou kvalitu a náročnost těchto cocktailů je cena za porci od 90,- kč

koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-26koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-23koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-22koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-21koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-20koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-14koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-11koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-10koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-09koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-08koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-06koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-04koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-01koktejly-barmanska-show-barmansky-kurz-00

Finlandia Vodka Finlandia Vodka

Finlandia vodka se vyrábí ve Finsku v oblasti, kde tradice výroby destilátů sahá až do roku 1888. Finlandia vodka se poprvé představila v roce 1970. Pro vodku obecně i pro jiné destiláty jsou velice klíčové suroviny, ze kterých je produkt vyroben.

Finlandia vodka se pyšní třemi zásadními atributy, ze kterých se vyrábí:

  • přírodní pramenitá voda filtrovaná přes ledovec, které se zde nalézá více než 10000 let. Díky tomu, že je voda pramenitá a neobsahuje žádné minerály je velice vhodná pro výrobu Finlandia vodky. Získaná voda se již více neupravuje a takto „surová“ se míchá se vzniklým destilátem pro získání 40ti% Finlandia Vodky
  • šesti řadý ječmen, který sám o sobě obsahuje více škrobu. Škrob je důležitý pro další fáze výroby destilátu. Ječmen roste na severních pláních v období, kdy ve Finsku slunce nezapadá a je zde 73 dní den. Tento přírodní úkaz se nazývá Midnight Sun a díky neustálému slunečnímu svitu neprobíhá fotosyntéza a netvoří se v zrnu carbony(uhlík). Při dalším zpracování si ječmen ponechává svoji přírodní jemnou chuť, která se velice jemně projevuje i ve Finlandia vodce. Díky tomu, že zrno – škrob obsahuje minimum carbonu (uhlík), má Finlandia vodka neutrální a jemnou chuť
  • destilace State of the Art byla vytvořena přímo pro Finlandia vodku a jedná se o patentovanou soustavu sedmi destilačních válců. Díky vysoké rektifikaci (očistě destilátu při výrobě) je vzniklý destilát velice jemný a neutrální. Následně se tato vysokoprocentní Finlandia vodka míchá s přírodní pramenitou vodou

Díky výrobním postupům a hlavně surovinám, které Finlandia vodka využívá se jedná o jednu z nejjemnějších vodek na světě.

Proto používáme Finlandia vodku v našich cocktailech, kde dá vyniknout všem chutím a vůním a ideálně se kombinuje s různými produkty. Rádi také využíváme Finlandia Fusion, nebo-li ochucené Finlandia vodky. Díky jemné chuti a kombinaci s ovocnými extrakty vzniká unikátní vodka s příchutí – Finlandia Fusion.

V případě, že máte zájem se o Finlandia vodce dozvědět více, můžete navštívit www.finlandiafriends.cz

Jack Daniel´s Tennessee Whiskey Jack Daniel´s Tennessee Whiskey

Jedná se o jeden z nejznámějších světových produktů. Legendární Jack Daniel, vlastním jménem Jasper Newton Daniel se narodil v září roku 1850. V roce 1866 po občanské válce v USA zaregistroval svůj produkt jako první a proto Jack Daniel´s nese statut první registrované značky v zemi. Díky infekci, kterou si způsobil kopnutím do sejfu, Jack Daniel umírá v roce 1911, před tím předává žezlo značky a produktu svému synovci Lem Motlow, který značku proslaví téměř po celém světě.

Jack Daniel´s Tennessee Whiskey se pyšní několika specifickými zvláštnostmi. Například se jedná o jednu ze dvou Tennessee whiskey, více produktů s tímto označením nenajdeme díky stále trvající prohibici ve státě Tennessee, USA. Jack Daniel´s se po destilaci filtruje přes dřevěné uhlí, čímž získává unikátně jemnou chuť. Zrání probíhá ve speciálních Barrel Houses po dobu 4 až 6 let. Následně jsou produkty ze sudů míchány aby mohl vzniknout ten pravý Jack Daniel´s Tennessee whiskey.

Více informací získáte na www.jackdaniels.com

Jack Daniel´s Tennessee whiskey stál u zrodu mnoha dnes již klasických cocktailů jako například Lynchburg Lemonade. Jack Daniel´s je velice vhodný i pro přípravu jiných klasických cocktailů jako Whisky Sour (Jack Daniel´s sour) nebo Manhattan. Můžeme pracovat i s jednoduššími kombinacemi, které jsou také velice populární a chutné, Jack & Coke nebo Jack & Ginger Ale.